Adres

Yenimahalle İsmetpaşa Caddesi Öğretmenler Sitesi B-Blok 101-C Altınordu/Ordu

Telefon/Faks

0 (505) 099 44 52
0532 595 24 52

Kurumsal

Kurumsal

KARADENİZ KENTESEL YÖNETİM HİZMETLERİ, Apartman Site Bina ve tesislerin profesyonelce  yönetilmesini gerçekleştiren Profesyonel Yönetim ve Yönetim danışmanlık firmasıdır.

10 Yıllık bir süre ile istanbulda Beylikdüzü,Beykent,Başakşehir, Bahçeşehir ve Gürpınar Bölgelerinde yöneticilik faliyetlerini sürdüren firmamız 2015 yılında ORDU'ya taşınarak ORDU İlinde, Profesyonel yöneticilik alanında faaliyet gösteren ilk firmadır.

İstanbul AREL ÜNİVERSİTESİ -Sürekli Eğitim - ve ARELSEM işbirliği tarafından verilen İLERİ SİTE YÖNETİCİLİK  eğitim ve sertifiklarını alan PROFESYONEL YÖNETİCİLİK BELGESİ olan ilk ve tek firmadır.

Karadeniz Kentsel Yönetim Hizmetleri; Apartman, Site, Bina ve Tesislerin yöneticiliklerini bizzat üslenerek yönetici olarak seçilebilmekte / atanmakta iken, mevcut yöneticilerimize danışmanlıkta yapmaktadır.

Apartman, Site, Bina ve Tesislerin yönetim ve danışmanlık hizmetlerini 634 ve 5711 Sayılı kat Mülkiyeti Kanunlarıın emredici hükümleri, yönetim planları, medeni kanun ve amir hükümler çerçevesinde Mali, İdari, Hukuki ve Sosyal dört temel üzerine kurgulamakta Sakinler memnuniyetini amaçlamaktadır.